LIKEs Tours - cestovní agentura

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

 

 

Novinky emailem

Nejnavštěvovanější

Okružní cesta po SAE (Dubaj, Abu Dhabi, Ras Al Khaimah)
již od 6990 Kč


Z vlastní zkušenosti můžeme jen doporučit, toto se prostě musí zažít.

1. den: Let do Dubaje
     

(Při objednaném balíčku transportů)
Dopravte se zcela pohodlně Vašim osobním automobilem na letiště v Praze. Parkoviště po celou dobu Vaší dovolené NIKAL již pochopitelně uhradil. Odpoledne odlétáte s renomovanou leteckou společností z Prahy do Dubaje. Po příletu následuje transfer do Vašeho 4* hotelu Somewhere, nebo do hotelu stejné kvality. Zde budete ubytování následující 4 noci.

2. den: Návštěva Dubaje – výlet „Pouštní safari“
   
Po snídani Vás přivítá průvodce, který Vám bude v nejbližších dnech plně k dispozici. Naše první zastávka bude ve zdejším přístavu. Při procházce budete moci obdivovat množství impozantních luxusních vil, které jsou postaveny po obvodu kanálů. Dále budeme pokračovat na legendární ostrov „Palm Jumeirah“, s jeho 16 rozsáhlými „listy“. Dubai Mall je jedno z největších center na světě. Zde si budete moci sami vyzkoušet, jak se obchoduje ve zdejších buticích. V obrovském nákupním centru se také nachází jedno z největších akvárií světa a podvodní ZOO. Návrat do hotelu. V pozdních odpoledních hodinách máte zároveň možnost zúčastnit se výletu „Pouštní safari“ (není v ceně zájezdu, zahrnuto v Balíčku výletů). Zažijte magický večer v tajemné poušti. Tradiční večer s typickými pochoutkami, břišním tancem, arabskou hudbou, jízdou na velbloudech a dalšími zážitky. S nesčetnými dojmy se vrátíte přes noční poušť do svého hotelu.

  

3. den: Volný čas nebo výlet do Abu Dhabi
    

Po snídani máte možnost zúčastnit se výletu do Abu Dhabi (není v ceně zájezdu, zahrnuto v Balíčku výletů). Nejdříve pojedeme z Dubaje k jednomu z největších přístavů, který kdy člověk stvořil, nachází se v Jebel Ali a obrovskému letišti „Dubai Wolrd Central“. Po zhruba dvouhodinové jízdě pouštní cestou dorazíme do Abu Dhabi, hlavního města Arabských emirátů. Panorama Abu Dhabi Vás jednoduše očaruje! Pokračujeme k majestátní mešitě Grand, jedné z největších mešit světa. Navštívíme také srdce města, kde se projdeme po známém Union Square. Po krátké cestě dorazíme do prastaré vesničky, která jako skanzen slouží k prodeji suvenýrů. Budete mít dostatek času na procházku po vesničce a eventuálně i na nákup suvenýrů. Na zpáteční
cestě máte ještě prostor zastavit se na trhu, nebo se projít po Abu Dhabi Marina Mall. Návrat do hotelu.

4. den: Prohlídka Dubaje
      
Snídaně. Dnes vás zveme k objevování města Dubaj. Jedinečné město s moderními a luxusními výškovými domy, které si i tak zachovalo tradice a originalitu. Naše cesta vás vede podél Dubai Creek s krásným výhledem na řeku. Dále kolem kulturního centra Bastakie s tradičními větrnými věžemi postavenými bohatými obchodníky a pokračujeme do Fort Al-Fahidi. Tato pevnost byla postavena před cca 180 lety a dnes je součástí muzea, ve kterém uvidíte Dubaj ve všech časech jeho vzniku. Dále pojedeme lodí přes Dubai Creek.
Dubaj je také znám jako jedno z největších obchodních míst se zlatem a klenoty. I my společně navštívíme klenotnictví, kde můžete vidět bohatý výběr luxusního zboží. Návrat do hotelu. Večer: Plavba Dhow Cruise (není v ceně zájezdu, zahrnuto v Balíčku výletů) Co by mohlo být romantičtější než večeře při svitu měsíce na palubě tradiční arabské plachetnice, která neslyšně pluje po hladině mořského pramene Dubai Creek?

5. den: Sharjah – Ajman okruh – Ras al Khaimah
   
Po opuštění našeho hotelu v Dubaji pokračuje naše cesta do Sharjah. Kromě zlatých šperků a klenotů jsou také Emiráty známé svými ručně tkanými orientálními koberci, které dnes uvidíte ve specializovaném obchodě. Po cestě se ještě zastavíme v Sharjah, což je kvetoucí a živé město s bezpočtem tržišť, které září barvami zralého ovoce a zeleniny, stejně tak jako počtem muzeí a galerií, které ze Sharjahu dělají hlavní město kultury Spojených arabských emirátů. Následuje cesta do Ajmannu, známého díky renovovanému paláci „Ajman Fort“. Poté navštívíme Markazi Souk, kde se ve více než 600 obchodech prodávají koberce, zlato, stříbro, starožitnosti a parfémy. Dále následuje cesta do Ras al Khaimah, kde se ubytujete ve Vašem 5* hotelu Hilton Al Hambra Beach

6. den: Volný čas

  

 Snídaně. Vychutnejte si luxusní prostředí Vašeho hotelu. Relaxujte u bazénu nebo na pláži. Křišťálově čistá voda a teplé podnebí lákají k nekonečným vodním radovánkám. V případě zájmu pro Vás můžeme zajistit další výlety (nejsou v ceně zájezdu, více informací získáte u průvodce).

7. den: Návrat domů
(Při objednaném balíčku transportů)
Po snídani následuje transfer na letiště a návrat do Prahy nebo Bratislavy.
Pro tuto cestu potřebujete platný pas vydaný po roce 2002, který je platný ještě minimálně 6 měsíců po návratu z dovolené!

Poučení: Nákup u lokálních prodejců zboží a služeb během výletů leží zcela na vlastním uvážení.

Ceník:

Termíny zájezdu 2018 Speciální cena na osobu
12.04. - 18.04.2018 13 990 Kč
19.04. - 25.04.2018 12 990 Kč
26.04. - 02.05.2018 11 990 Kč
03.05. - 09.05.2018 10 990 Kč
10.05. - 16.05.2018   9 990 Kč
17.05. - 23.05.2018   8 990 Kč
24.05. - 30.05.2018   7 990 Kč
31.05. - 06.06.2018   6 990 Kč
    

Základní cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji včetně snídaně a ubytování ve 4*-5* hotelech 

Je možné si přikoupit:
- Balíček 4 večeří v hotelu + plavba na Dhow Cruise včetně večeře za cenu 4 490 Kč / os.
Balíček výletů a požitků: Pouštní safari vč. oběda, vstup do Burj Khalifa, Abu Dhabi s Yaz Island za cenu 4 490 Kč / os.
Balíček transportů (Check-in, obousměrná letenka, transfer do prvního hotelu po příletu a transfer z posledního hotelu na letiště)  za cenu 12.990 Kč/os.

Objednávat můžete telefonicky 777615544, emailem info@likestours.cz nebo přes uvedený formulář:

Jméno:
Email:
Telefon:
Vzkaz:
Opište kód
Vytvářím objednávku...