LIKEs Tours - cestovní agentura

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

 

 

Novinky emailem

Nejnavštěvovanější

ID: 1005357

Termín: 03.06. (So) - 03.06. (So) 2023

Délka pobytu: 1 den

Doprava: Vlastní

Strava: Bez stravy

Cena: 590 Kč

Poloha
Zruč nad Sázavou – Ledeč – Národní památník odposlechu – Lipnice Termíny | 3. června | 12. srpna | 9. září 2023 Cena | 590 Kč | Slevy | 550 Kč děti do 14 let a senioři nad 60 let 7.00 odjezd z Brna. Dopoledne zámek ve Zruči nad Sázavou s rozsáhlým parkem, několikrát přestavěný z původního gotického hradu. Zámek i park svou nynější podobu získaly až na konci 19. století. Jízda vláčkem (v ceně zájezdu) po části trati, které se pro svou malebnost přezdívá Posázavský Pacifik do Ledče nad Sázavou s malebným hradem na skále nad řekou. Odpoledne nenáročná turistika (cca 4 km) z Dolního Města do Lipnice nad Sázavou kolem zatopených žulových lomů, kde jsou ve skalách vytesány reliéfy Ústa pravdy, Zlatý voči a Bretschneiderovo ucho - tzv. Národní památník odposlechu. Sraz v Lipnici nad Sázavou - kde žil Jaroslav Hašek a kde se nachází majestátní hrad, restaurace U České koruny, provozovaná potomky Jaroslava Haška, domek, ve kterém spisovatel bydlel a hřbitov, na kterém je pochován.18.00 odjezd směr Brno.20.00 předpokládaný návrat do Brna.Fakultativně | Zámek Zruč nad Sázavou - dospělí 140 Kč, děti, studenti a senioři 100 Kč.
Cena zahrnuje | dopravu autokarem, služby průvodce, pojištění CK pro případ úpadku.Cena nezahrnuje | cestovní pojištění, vstupy.Sraz 15 minut před odjezdem na stanovišti Čebusu č. 7 na starém autobusovém nádraží naproti hotelu Grand v Brně.
Cena zahrnuje
Dopravu autokarem, služby průvodce, pojištění CK pro případ úpadku.Cena nezahrnuje | cestovní pojištění, vstupy.Sraz 15 minut před odjezdem na stanovišti Čebusu č. 7 na starém autobusovém nádraží naproti hotelu Grand v Brně.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění, vstupy.Sraz 15 minut před odjezdem na stanovišti Čebusu č. 7 na starém autobusovém nádraží naproti hotelu Grand v Brně.
12.08. (So) 2023 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Bez stravy
Vlastní
-590 Kč
Vybrat termín
09.09. (So) 2023 - 1 den
Cena za osobu
Bez stravy
Vlastní
-590 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměŠpanělsko
MístoPoznávací zájezdy - Španělsko
HotelKrajinou Posázaví
Cena za osobu
Termín03.06.2023 - 03.06.2023
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČEBUS, s.r.o. IČO: 26222094
Vytvářím objednávku...